Kodėl neverta vartoti Oksos obuolių acto?

Mano mielieji kaimynai Angelė ir Nikodemas yra jau ne vieną žiemą matę žmonės, kurių gyvenime būta šilto ir šalto. Visgi net šalčiausi vėjai nesustingdė jų širdies ir mane jie visada pasitinka su šypsena bei gera nuotaika. Kaimynai visada pasiūlys prisėsti po obelimi, ar jų mėgiamoje pavėsinėje, pavaišins ką tik nuskintais vaisiais ir visada pridės pilna krepšį daržo gėrybių. Aš atveždavau jiems šaltinio vandens ir mes ilgai kalbėdavomės. Man labai patinka klausytis senos žemaičių kalbos, kaimynų istorijų ir jų kasdienybės pasakojimų.

Vieno mano apsilankymo metu, kaimynė man prasitarė, o tiksliau pasiguodė, kad jau silpnai jaučiasi – kojos nebe tos, sąnariai nebe tie, energijos užtenka būtiniems darbeliams, bet tik tiek. Dar pridūrė, kad kartą per savaitę atvažiuoja gydytoja ir leidžia į veną vaistus.  Senatvėje nelengva. Aš jau žinojau apie Oksos acto teigiamą poveikį, iš žmonių ir gydytojų atsiliepimų, todėl papasakojau kaimynei apie draugų ir klientų patirtis jį vartojant, bei pasiūliau kaimynei pačiai išbandyti – juk verta pamėginti! Tada nuvažiavau namo, spėriai įpyliau Oksos acto stiklainėlį, atvežiau ir papasakojau visus receptus: nuo gėrimo ryte ir vakare su šiltu vandenuku, kompresų keliams ir sąnariams iki galimybės naktį avėti actu suvilgytas kojines.

Po poros mėnesių, o gal ir kiek anksčiau, važiuodamas pro šalį pamačiau, kad kaimynė darbuojasi savo darželyje ir nutariau užsukti pasiteirauti kaip savijauta. Tiesa jau iš tolo matėsi, kad Angelė jaučiasi gerai, su kauptuku sparčiai sukdamasi aplink lysves.

Bet šįkart kažkas buvo kitaip, iš daržo parbėgęs Nikodemas žaibavo akimis ir neskubėjo spausti rankos. Kuo gi prasikaltau kaimynams, dvejojau aš? Ilgai nelaukęs Nikodemas išklojo man visa tiesą: „Kad daugiau nevežtum savo Oksos, acto! Angelė atjaunės, pabėgs, o ką aš darysiu?!“ – rūstavo kaimynas.

Laikiausi įsikibęs tvoros ir pamažu atsigavinėjau nuo patirto šoko. Tada pasirodė visa spinduliuojanti, Angelė ir Nikodemo veidas taip pat nušvito, grįžo miela šypsena ir draugiškas elgesys. Angelė prisipažino: tavo actuku aš gyva, net nebereikia jokių injekcijų, kojos tapo „lengvenės“, o sąnariai – miklesni. Juokavome, kad jau metas pradėti vartoti Oksos actą ir Nikodemui, kad bėdų tokių neturėtų ir neatsiliktų nuo žmonos.

Gal ir neblogai tas actas veikia! Bet jei dvejojate dėl to, ar esate pats geriausias pačiutės pasirinkimas rekomendacija: labai gerai pagalvokite prieš įtraukdami natūralų obuolių actą į savo racioną!

Kodėl neverta vartoti Oksos obuolių acto?
Į viršų