Skip to content

Nemokamas siuntimas nuo 75€, pristatymui į paštomatus

Sveikos mielos Oksos puslapio skaitytojos,

čia su Jumis pasidalinsiu savo atradimu, kuris, tikiu ir Jums gali būti vertingas. Bet apie viską nuo pradžių.

Mano vardas Jurgita. Pirmaisiais Oksos veiklos metais pagelbėjau Oksos sumanytojui Artūrui. Šiek tiek bendradarbiaujame iki šiol. Nuoširdžiai tikiu Oksos veiklos prasmingumu ir natūralių produktų nauda kiekvienam besirūpinančiam savo sveikata, gera savijauta bei grožiu.

Galbūt jau skaitėte Oksos istoriją ir žinote, kad Oksos senąją žemaičių kalba reiškia actą.

Idėja, į obuolių sidro actą pridėti laukinių rožių žiedlapių ir ilgam palikti brandintis ąžuolo statinėje, kilo Artūrui. Jis mėgsta improvizuoti. Buvau viena pirmųjų išbandžiusi šią naujieną. Taip atsirado naujas Oksos produktas – ROŽIŲ ACTAS – natūralus obuolių sidro actas su rožėmis, subalansuotas moterims, bet puikiai tinkantis ir vyrams.

Kuo ypatingas šis actas?

Natūralus Oksos obuolių sidro actas su rožėmis netikėtai švelnus, vos 2-3%, tad jį gryną galima naudoti kaip veido toniką moterims turinčioms mišrią ar riebią odą, jaunuoliams jaunatvinių spuogų atsiradimo profilaktikai, vyrams kaip natūralų losjoną po skutimosi.

O kaipgi mano atradimas?

2020-ųjų vasarą padariau eksperimetą: rytais ir vakarais, šiuo natūraliu neskiestu “toniku” atgaivindavau veido odą, net jokio kremo nenaudojau, gal vos porą kartų iš seno įpratimo ir buvau maloniai nustebinta, veido oda neišsausėjo ir neblizgėjo, nejutau jokių nemalonių pojūčių. Man tai buvo tikrų tikriausias atradimas! O labiausiai apsidžiaugiau rudeniop, pastebėjusi, kad pigmentinė dėmelė, šalia kairiojo smilkinio, išnyko. Verta paminėti, kad aš taip pat gėriau ir vandens-acto koktelius (į stiklinę šilto vandens įmaišau šaukštą oksos).

Po mokslinių tyrimų (Artūras bendradarbiauja su Kauno mokslo institutu) gavę rezultatus, įsitikino, kad Oksos obuolių sidro acto su rožėmis pH labai artimas odos pH, o ir šiaip natūralus actas reguliuoja odos pH, todėl nieko nuostabaus, kad mano odai patiko šis eksperimentas. O kaip žinia, vanduo dažnu atveju sausina odą. Taip pat radau nemažai informacijos užsienio autorių knygose ir įvairiuose straipsniuose, kad actas šviesina, o kai kuriais atvejais net naikina pigmentines odos dėmes. Voila! Kaip jums ir pasakojau, pati tuo įsitikinau. Tad dažnu atveju, o gal net visada verta atsigręžti į gamtą ir ten rasime daug vertingų, natūralių gėrybių, kurias galime puikiai panaudoti pasigaminant natūralias grožio priemones, be chemijos ir kitų papildomų mūsų kūnui ir organizmui nereikalingų priedų.

Veido odos atgaivinimo, tonizavimo, kraujotakos suaktyvinimo, nuo nešvarumų nuvalymo ritualą su rožių Oksos tęsiu iki šiol kasdien ryte ir vakare. Specifinis obuolių kvapas švelnesnis nei įprasto natūralaus obuolių acto, be to greitai išgaruoja, ilgainiu pripratau, o dabar net nebejaučiu. Svarbiausia yra tai, kad veidrodyje matau patinkantį rezultatą – gaivią, sveikai rausvą veido odą. Tonikas veidui skirtas ne jį valyti, o atgaivinti. Vilgyti ir tepti veido odą (saugoti, kad nepatektų į akis) dar prieš tepant veido kremą ar serumą.

Žinoma, svarbu paminėti, kad mano oda mišri, todėl, galbūt, sausai odai pirmus kartus vertėtų pamėginti naudoti Rožių oskos šiek tiek atskiestą vandeniu, o turinčioms jautrią odą pasitarti su patikima kosmetologe.

Na, ir šiuo „toniku“ nusivaliusi veidą, nepulkite iškart bučiuoti vyro, jeigu mylimojo uoslė jautri tokiems kvapams Puikus sprendimas po veido odos nuvalymo, pasipurkšti veidą galbūt levandų, rožių ar kokiu kitu Jums kvapniu vandens hidrolatu.

Būkite sveikos, gražios ir mylimos!

Nuoširdžiausi linkėjimai

Jurgita

Klaipėda

MB “Artrūna“

Įm. K.: 305163591

PVM: LT100013123514

Adresas: Naujo gyvenimo g. 51,

Lazdininkai, Kretingos r. LT-97271

Maisto tvarkymo registro numeris:

560001019

Kontaktai

Sekite mus

Informacija

Back To Top